Tangen Logo White

Bytové domy

Pomozte svým sousedům být soběstačnější a celému domu snížit náklady na jeho provoz. Využijte naplno potenciál solární energie instalací elektrárny na vaší střeše. Snížíte tím závislost na fosilních zdrojích a ulevíte tak přírodě.

Ušetří náklady na provoz domu

Snižte náklady
za elektřinu

Využijte 1 500 průměrných slunečných hodin ročně a uspořte tím 50–75 % nákladů při optimalizaci hlavní spotřeby do denních hodin.

Dosáhněte maximální
nezávislosti

V kombinaci s elektrickým vytápěním či tepelným čerpadlem nebudete čelit následkům energetických krizí.

Vybudujte infrastrukturu
pro elektromobilitu

Auta na elektrický pohon šetří náklady zejména, když nabíjíte doma. Se solární elektrárnou ale nabíjíte zadarmo, což dodává cestování autem nový rozměr.

Myslete na
životní prostředí

Instalací solární elektrárny na střechu vašeho rodinného domu ulevíte životnímu prostředí.

Řešení šité na míru

Všechny střechy nejsou stejné. Na místě vám poskytneme úvodní analýzu. Vyhodnotíme vstupy a možnosti, zpracujeme doporučení pro konkrétní realizaci a vypočteme efektivitu, návratnost a zisk. To proto, aby vše fungovalo tak, jak má.

Bez starostí

S námi můžete starosti s budováním solární elektrárny hodit za hlavu. Vyřídíme vám veškerá povolení, která budou pro danou zakázku potřeba, zařídíme vám dotace a budeme komunikovat s vaším distributorem energie, aby celý proces proběhl hladce.

Prémiová podpora

Nadále budeme poskytovat podporu a monitorovat správnou funkci a výkon. Na chybová hlášení budeme reagovat okamžitě, servis poskytneme v řádu dnů.

Tangen PowerBuy

Nechejte starosti
na nás

Zbytkovou energii, kterou vyrobíte na elektrárně Tangen, od vás odkoupíme zpět. Tím můžete elektrárnou generovat zisk a zkrátit návratnost investice.

Přebytky energie, které vám vzniknou nemusíte řešit s distributorem a obávat se o to, zda je budete prodávat za nejvýhodnější ceny na trhu. Zajistíme pro vás jednoduchý způsob výkupu takto vyrobené energie (ať již máte výrobnu instalovanou od nás nebo ne). Vykoupíme od vás veškerou vyrobenou elektřinu nebo jen nespotřebované přebytky. Výkup realizujeme buď za na fixní časové období domluvené ceny nebo za hodinové ceny dle preference zákazníka. Budete mít vždy jistotu, že prodáte svoji elektřinu za dobrou cenu.

Tangen VirtualStorage

Uskladněte si
vyrobenou energii

Využijte množství energie, které si vyrobíte ve vlastní elektrárně i za nepříznivých světelných podmínek a bez nutné investice do akumulátorů.
tangen default8

Tangen PowerBuy

Pronajměte nám
svoji střechu

Jde to i jinak. Elektrárnu můžeme provozovat na vaší střeše.

Ať si necháte realizovat elektrárnu od nás, nebo máte realizaci již hotovou a zdroj provozujete, můžete využít i Tangen Power Buy řešení včetně pronájmu technologie nebo střechy/pozemku pod výrobnou. To vám umožní zbavit se starostí s provozem a péčí o výrobnu a přenechat ji na nás včetně odkupu energie. Za férovou cenu se o vaši výrobnu budeme starat, udržovat ji v provozuschopném stavu a odkoupíme její přebytky. To vše za nejlepších možných pronájemních podmínek. Toto řešení vám umožní užívat si energie vyrobené z obnovitelných zdrojů bez nutnosti investice a alokace prostředků na budoucí provoz a údržbu pouze s potenciálními výnosy z prodeje.

Z připravovaných realizací

Jste-li společenstvím vlastníků nebo vlastníkem bytového nebo nájemního domu s Tangenem máte jistotu, že pokud se pro fotovoltaiku rozhodnete, zařídíme pro vás nejen dodávku a montáž a zprovoznění, ale i dlouhodobý servis a údržbu tak, abyste měli jistotu, že z investice vytěžíte maximum a to bez starostí o budoucí provoz a údržbu. Zajistíme pro váš bytový dům nejenom realizaci FVE výrobny, která pomůže snížit náklady na energie ve společných prostorách – například pro osvětlení chodeb, provoz výtahů, ale bude umět napájet i čerpadla vzduchotechniky nebo pomoci s vytápěním a ohřevem teplé užitkové vody. To vše s kvalitními komponenty a na klíč. Připravíme výběr vhodného dotačního titulu a zajistíme dotační proces.

Bytový dům v Praze 10

Návrh FVE střešní instalace o výkonu 69 KWP včetně bateriového úložiště pro řešení osvětlení, klimatizace a vzduchotechniky společných prostor s využitím FVE pro vytápění teplé užitkové vody.
bytovydumvpraze2
bytovydumvpraze1

Polyfunkční dům v Praze 5

Střešní FVE o výkonu do 50 KWP zajišťující provoz společných částí objektu (osvětlení, vzduchotechnika, provoz výtahů) bateriové úložiště 50 KWh.
polyfunkcnidum2
polyfunkcnidum1

Máte dotaz?

Vyplňte formulář a náš tým Vám do 24 hodin odpoví.