Tangen Logo White

Výroba a sklady

Staňte se společností zítřka na špičkové technologické úrovni, která bude energeticky soběstačná a ohleduplná k životnímu prostředí. Naše řešení vám pomůže ušetřit náklady za provoz vaší firmy a zajistit vám příjmy z případného prodeje přebytkové energie.

Šetří peníze i planetu

Snižte náklady
za elektřinu

Využijte 1 500 průměrných slunečných hodin ročně a uspořte tím 50–75 % nákladů při optimalizaci hlavní spotřeby do denních hodin.

Dosáhněte maximální
nezávislosti

Sluncem vyrobenou elektřinu můžete spotřebovávat kdykoliv bez ohledu na tarify komerčních distributorů i akumulovat pro pozdější využití.

Eliminujte odběrové
špičky

Řekněte sbohem pokutám za překročení limitu povoleného odběru energie. Ve výrobě vás již nic brzdit nebude.

Vybudujte infrastrukturu
pro elektromobilitu

K elektrárně můžeme vybudovat rychlodobíjecí stanice pro elektromobily, jejichž podíl na českých vozovkách stále roste. Vozy na elektrický pohon v kombinaci se solárními panely ušetří peníze vaší firmě i zaměstnancům. Navíc můžete nabíječky provozovat i komerčně za tržní ceny.

Myslete na
životní prostředí

Obnovitelné zdroje jsou tou nejčistší formou získávání energií. Investice do nich přináší nejen pokles vaší uhlíkové stopy, ale i perspektivu udržitelné budoucnosti.

Řešení šité na míru

Všechny střechy nejsou stejné. Na místě vám poskytneme úvodní analýzu. Vyhodnotíme vstupy a možnosti, zpracujeme doporučení pro konkrétní realizaci a vypočteme efektivitu, návratnost a zisk. To proto, aby vše fungovalo tak, jak má.

Bez starostí

S námi můžete starosti s budováním solární elektrárny hodit za hlavu. Vyřídíme vám veškerá povolení, která budou pro danou zakázku potřeba, zařídíme vám dotace a budeme komunikovat s vaším distributorem energie, aby celý proces proběhl hladce.

Prémiová podpora

Nadále budeme poskytovat podporu a monitorovat správnou funkci a výkon. Na chybová hlášení budeme reagovat okamžitě, servis poskytneme v řádu dnů.

Tangen PowerBuy

Nechejte starosti
na nás

Zbytkovou energii, kterou vyrobíte na elektrárně Tangen, od vás odkoupíme zpět. Tím můžete elektrárnou generovat zisk a zkrátit návratnost investice.

Přebytky energie, které vám vzniknou nemusíte řešit s distributorem a obávat se o to, zda je budete prodávat za nejvýhodnější ceny na trhu. Zajistíme pro vás jednoduchý způsob výkupu takto vyrobené energie (ať již máte výrobnu instalovanou od nás nebo ne). Vykoupíme od vás veškerou vyrobenou elektřinu nebo jen nespotřebované přebytky. Výkup realizujeme buď za na fixní časové období domluvené ceny nebo za hodinové ceny dle preference zákazníka. Budete mít vždy jistotu, že prodáte svoji elektřinu za dobrou cenu.

Tangen VirtualStorage

Uskladněte si
vyrobenou energii

Využijte množství energie, které si vyrobíte ve vlastní elektrárně i za nepříznivých světelných podmínek a bez nutné investice do akumulátorů.
tangen default8

Tangen PowerBuy

Pronajměte nám
svoji střechu

Jde to i jinak. Elektrárnu můžeme provozovat na vaší střeše.

Ať si necháte realizovat elektrárnu od nás, nebo máte realizaci již hotovou a zdroj provozujete, můžete využít i Tangen Power Buy řešení včetně pronájmu technologie nebo střechy/pozemku pod výrobnou. To vám umožní zbavit se starostí s provozem a péčí o výrobnu a přenechat ji na nás včetně odkupu energie. Za férovou cenu se o vaši výrobnu budeme starat, udržovat ji v provozuschopném stavu a odkoupíme její přebytky. To vše za nejlepších možných pronájemních podmínek. Toto řešení vám umožní užívat si energie vyrobené z obnovitelných zdrojů bez nutnosti investice a alokace prostředků na budoucí provoz a údržbu pouze s potenciálními výnosy z prodeje.

Z připravovaných realizací

Je pro vás výroba z udržitelných zdrojů nezbytností proto, abyste svoji uhlíkovou stopu omezili v souladu s požadavky EU nebo je to cesta, jak snížit svoje provozní náklady? Jste průmyslová výrobní společnost nebo podnikáte v jiném oboru, je vždy dobré uvažovat o tom, jak co nejvíce snížit náklady na vstupy. A elektrická energie bývá jedním z nejvyšších nákladů. Zde má Tangen řešení na klíč, která vám umožní zvýšit vaši energetickou soběstačnost nebo se stát i zcela nezávislými.

Přejít ve vaší firmě lehčeji k elektromobilitě, pro jejíž provoz budete moci plně využít slunce dopadající na vaši provozní budovu. To vše s námi za využití dostupných dotačních titulů, s prověřenými subdodavateli a plně na klíč.

Hala Praha východ

Ideální umístění haly s osluněním jižní stěny umožňuje předpokládaný instalovaný výkon 70 KWP, využití přístřešků pro automobily pro výrobu fotovoltaické energie a instalace wallboxů pro zajištění dobíjení firemních automobilů
halaprahavychod1
halaprahavychod2

Provoz jižní Morava

Provozní hala se zastřešenou částí dává ideální podmínky pro využití fotovoltaického výkonu. Předpokládaný instalovaný výkon je 10 KWP, celková roční předpokládaná výroba 12 MWH. Bateriové úložiště umožní ukládat 14 KWh pro spotřeby, kdy výrobna díky denní době nebo počasí nevyrábí a energie bude tak stále k dispozici.
prahajiznimorava1
prahajiznimorava2

Máte dotaz?

Vyplňte formulář a náš tým Vám do 24 hodin odpoví.