Tangen Logo White

Rodinné domy

Staňte se prostředníkem mezi současností a budoucností a využívejte přírodní energii, abyste snížili náklady za provoz domu, získali energetickou nezávislost a eliminovali fosilní zdroje.

Sníží závislost na dodavatelích energií

Snižte náklady
za elektřinu

Využijte 1 500 průměrných slunečných hodin ročně a uspořte tím 50–75 % nákladů při optimalizaci hlavní spotřeby do denních hodin.

Dosáhněte maximální
nezávislosti

V kombinaci s elektrickým vytápěním či tepelným čerpadlem nebudete čelit následkům energetických krizí.

Vybudujte infrastrukturu
pro elektromobilitu

Auta na elektrický pohon šetří náklady zejména, když nabíjíte doma. Se solární elektrárnou ale nabíjíte zadarmo, což dodává cestování autem nový rozměr.

Myslete na
životní prostředí

Instalací solární elektrárny na střechu vašeho rodinného domu ulevíte životnímu prostředí.

Řešení šité na míru

Všechny střechy nejsou stejné. Na místě vám poskytneme úvodní analýzu. Vyhodnotíme vstupy a možnosti, zpracujeme doporučení pro konkrétní realizaci a vypočteme efektivitu, návratnost a zisk. To proto, aby vše fungovalo tak, jak má.

Bez starostí

S námi můžete starosti s budováním solární elektrárny hodit za hlavu. Vyřídíme vám veškerá povolení, která budou pro danou zakázku potřeba, zařídíme vám dotace a budeme komunikovat s vaším distributorem energie, aby celý proces proběhl hladce.

Prémiová podpora

Nadále budeme poskytovat podporu a monitorovat správnou funkci a výkon. Na chybová hlášení budeme reagovat okamžitě, servis poskytneme v řádu dnů.

Tangen PowerBuy

Nechejte starosti
na nás

Zbytkovou energii, kterou vyrobíte na elektrárně Tangen, od vás odkoupíme zpět. Tím můžete elektrárnou generovat zisk a zkrátit návratnost investice.

Přebytky energie, které vám vzniknou nemusíte řešit s distributorem a obávat se o to, zda je budete prodávat za nejvýhodnější ceny na trhu. Zajistíme pro vás jednoduchý způsob výkupu takto vyrobené energie (ať již máte výrobnu instalovanou od nás nebo ne). Vykoupíme od vás veškerou vyrobenou elektřinu nebo jen nespotřebované přebytky. Výkup realizujeme buď za na fixní časové období domluvené ceny nebo za hodinové ceny dle preference zákazníka. Budete mít vždy jistotu, že prodáte svoji elektřinu za dobrou cenu.

Tangen VirtualStorage

Uskladněte si
vyrobenou energii

Využijte množství energie, které si vyrobíte ve vlastní elektrárně i za nepříznivých světelných podmínek a bez nutné investice do akumulátorů.
tangen default8

Tangen PowerBuy

Pronajměte nám
svoji střechu

Jde to i jinak. Elektrárnu můžeme provozovat na vaší střeše.

Ať si necháte realizovat elektrárnu od nás, nebo máte realizaci již hotovou a zdroj provozujete, můžete využít i Tangen Power Buy řešení včetně pronájmu technologie nebo střechy/pozemku pod výrobnou. To vám umožní zbavit se starostí s provozem a péčí o výrobnu a přenechat ji na nás včetně odkupu energie. Za férovou cenu se o vaši výrobnu budeme starat, udržovat ji v provozuschopném stavu a odkoupíme její přebytky. To vše za nejlepších možných pronájemních podmínek. Toto řešení vám umožní užívat si energie vyrobené z obnovitelných zdrojů bez nutnosti investice a alokace prostředků na budoucí provoz a údržbu pouze s potenciálními výnosy z prodeje.

Z připravovaných realizací

Pokud uvažujete o instalaci fotovoltaického systému pro váš rodinný dům. Můžete od Tangenu očekávat profesionální přístup. Náš technik vás vždy navštíví před zpracováním nabídky a dohodne s vámi požadované parametry a vaše očekávání. Prohlédne a zdokumentuje si místo tak, aby navržené řešení bylo technicky a výkonostně realizovatelné a respektovalo všechny vaše požadavky na výkon, provedení a estetiku výrobny. Poté následuje vizuální variantní návrh a doporučení typů a druhu potřebných komponent. Návrh je s vámi po celou dobu konzultován tak, aby se neodchýlil od vašeho očekávání a přitom zajistil efektivní FVE výrobu, která přinese požadovanou návratnost a bude mít pro váš objekt ekonomický i estetický smysl.

Po vzájemném odsouhlasení návrhu a typů komponent následuje závazná nabídka, jež obsahuje všechny komponenty ceny. Po jejím odsouhlasení připraví Tangen návrh smlouvy, projektovou dokumentaci a vše může začít. Po podpisu smlouvy a dohodě na zálohové platbě se už Tangen postará o zajištění všeho potřebného pro vyřízení dotace a představí vám časový plán realizace.

Dodáme, namontujeme, zprovozníme a zaškolíme vás v používání vašeho nového fotovoltaického systému, včetně potřebných povolení a dokumentace a případně i servisu a vy si jenom užíváte jeho výhody.

Rodinný dům Praha západ

Instalovaný výkon 10kWP včetně adekvátního bateriového úložiště zajišťující velkou část spotřeby rodinného domu.
rodinnydumprahazapad
polyfunkcnidum2

Garáž rodinného domu Jižní čechy

Předpokládaný instalovaný výkon 6kWP pro spotřebu rodinného domu.

Victron3
garazrodinnehojiznicechy

Zahrada a střecha rodinného domu Příbramsko

Předpokládaný instalovaný výkon do 10 kWP pro spotřebu RD a napájení tepelného čerpadla.

zahradaastrecharodinnehodomupribramsko3
zahradaastrecharodinnehodomupribramsko2

Střecha garáže a stavba pergoly včetně fotovoltaiky Jižní Morava

Instalovaný výkon bude sloužit pro spotřebu domácnosti včetně tepelného čerpadla a pro napájení elektromobilu.

Victron2
zahradaastrecharodinnehodomupribramsko1

Máte dotaz?

Vyplňte formulář a náš tým Vám do 24 hodin odpoví.