Tangen Logo White

Obchody a čerpací stanice

Investujte do energií z obnovitelných zdrojů a poskytněte vaším zákazníkům nejvyšší komfort. Postupně zvýšíte svoji konkurenceschopnost a rentabilitu vašeho podnikání a zároveň tak pomůžete životnímu prostředí.

Větší komfort vašim zákazníkům

Snižte náklady
za elektřinu

Využijte 1 500 průměrných slunečných hodin ročně a uspořte tím 50–75 % nákladů při optimalizaci hlavní spotřeby do denních hodin.

Dosáhněte maximální
nezávislosti

Sluncem vyrobenou elektřinu můžete spotřebovávat kdykoliv bez ohledu na tarify komerčních distributorů i akumulovat pro pozdější využití.

Vybudujte infrastrukturu
pro elektromobilitu

K elektrárně můžeme vybudovat rychlodobíjecí stanice pro elektromobily, jejichž podíl na českých vozovkách stále roste. Vozy na elektrický pohon v kombinaci se solárními panely ušetří peníze vaší firmě i zaměstnancům. Navíc můžete nabíječky provozovat i komerčně za tržní ceny.

Myslete na
životní prostředí

Obnovitelné zdroje jsou tou nejčistší formou získávání energií. Investice do nich přináší nejen pokles vaší uhlíkové stopy, ale i perspektivu udržitelné budoucnosti.

Řešení šité na míru

Všechny střechy nejsou stejné. Na místě vám poskytneme úvodní analýzu. Vyhodnotíme vstupy a možnosti, zpracujeme doporučení pro konkrétní realizaci a vypočteme efektivitu, návratnost a zisk. To proto, aby vše fungovalo tak, jak má.

Bez starostí

S námi můžete starosti s budováním solární elektrárny hodit za hlavu. Vyřídíme vám veškerá povolení, která budou pro danou zakázku potřeba, zařídíme vám dotace a budeme komunikovat s vaším distributorem energie, aby celý proces proběhl hladce.

Prémiová podpora

Nadále budeme poskytovat podporu a monitorovat správnou funkci a výkon. Na chybová hlášení budeme reagovat okamžitě, servis poskytneme v řádu dnů.

Tangen PowerBuy

Nechejte starosti
na nás

Zbytkovou energii, kterou vyrobíte na elektrárně Tangen, od vás odkoupíme zpět. Tím můžete elektrárnou generovat zisk a zkrátit návratnost investice.

Přebytky energie, které vám vzniknou nemusíte řešit s distributorem a obávat se o to, zda je budete prodávat za nejvýhodnější ceny na trhu. Zajistíme pro vás jednoduchý způsob výkupu takto vyrobené energie (ať již máte výrobnu instalovanou od nás nebo ne). Vykoupíme od vás veškerou vyrobenou elektřinu nebo jen nespotřebované přebytky. Výkup realizujeme buď za na fixní časové období domluvené ceny nebo za hodinové ceny dle preference zákazníka. Budete mít vždy jistotu, že prodáte svoji elektřinu za dobrou cenu.

Tangen VirtualStorage

Uskladněte si
vyrobenou energii

Využijte množství energie, které si vyrobíte ve vlastní elektrárně i za nepříznivých světelných podmínek a bez nutné investice do akumulátorů.
tangen default8

Máte dotaz?

Vyplňte formulář a náš tým Vám do 24 hodin odpoví.